Stiu deja ca nu „trebuie” nimic, ci ca „pot – oricand – alege sa”…, iar aceasta constientizare ma aduce in contact cu o putere subtila care ma ajuta sa ma simt in confort.
Fiindca nu mi-au placut niciodata bilanturile, optez in mod responsabil pentru concluzii, cu energia cuminte a „celei care a trecut prin”…
Poti citi continuarea articolului in revista Psychologies.
Autor: Ane-Mary Ormenisan